Ochrana před vloupáním: Jak nejlépe zabezpečím svoji firmu?

Policejní zásah v elektro-obchodě ABC. Došlo ke krádeži zboží v hodnotě několika tisíc euro. Ukázalo se, že zloději měli díky nedostatečnému zabezpečení objektu lehkou práci. Stejný den - jiné místo děje: Zaměstnanec obchodního řetězce XYZ se bez problémů dostane do skladu. Již potřetí v tomto měsíci ukradne, aniž by jej někdo poznal, zboží velké hodnoty. Kontrola přístupu, která by tomuto zabránila, neexistuje. Příklady jako tyto ukazují důležitost promyšleného zabezpečení firemních budov. Podnikatelé si toho většinou jsou vědomi, ale většina z nich se poučí, až když jsou poškozeni sami. Zabezpečte se včas - EVVA, jeden z předních poskytovatelů zabezpečovací techniky v Evropě, Vás přitom podpoří.

Nebezpečí zvenku i zevnitř: 

  • Vloupání do obchodů a firemních areálů jsou na denním pořádku. Mechanický uzamykací systém, jako osvědčený 3KSplus od fy EVVA, poskytuje trvalou ochranu proti ilegálním metodám otevírání a je nepostradatelný.. Poplašné systémy mohou navíc firemní území kontrolovat 24 hodin denně.
  • Ne vždy přichází nebezpeční zvenku. Podnikatelé musí ve stále větší míře čelit zlodějům z vlastních řad nebo z řad zákazníků. Citlivé úseky by proto neměly být přístupné pro každého. Elektronická kontrola přístupu SALTO XS4 od fy EVVA se postará o to, aby pouze oprávněné osoby mohly odemykat a zamykat určité prostory, např. sklad. 

Nemějte ze zabezpečovacího zařízení obavy.

Nezřídka jsou obavy před nutným technickým vybavením nebo strach z drahé kabeláže důvodem pro nedostatečné zabezpečení firmy. Ale tyto výhrady nejsou odůvodněné. Bezpečnostní prvky od fy EVVA se snadno ovládají a lze je používat bez velkých nákladů!

Výhody fy EVVA pro Vás:

  • pohodlné a výhodné: jednotný systém zabezpečení na všech stanovištích a pro všechny uživatelské skupiny 
  • vysoká jistota investice: řešení zabezpečení od fy EVVA se vyvíjejí spolu s Vaší firmou a lze je kdykoliv rozšířit (např. pro plánované budovy nebo přístavby)
  • ideální kombinace osvědčených technologií: Mechanické prvky jsou pro Vás bezpečnou základnou, elektronické se používají hlavně pro citlivé úseky firmy. Vy určujete kdo, kdy, do kterého úseku smí vstoupit (zaměstnanci, zákazníci, úklidová služba atd.). Nákladná kabeláž není potřeba!
  • mechanický nouzový zámek pro hasiče
  • Firma EVVA má několik desetiletí tradici a zkušenosti se zabezpečovací technikou (založeno 1919)
  • Nespočet referencí ze všech oborů