Ochrana před vloupáním: Jak nejlépe zabezpečím svůj domov?

  • Uvolněná rodina


Zloději přicházejí okny a vikýři, rozlomí dveře a okamžitě poznají nedostatečnou zabezpečovací techniku. Nad jednoduchými cylindry a zámky se pouze pousmějí, než se dají do snadné práce. S kvalitním zabezpečovacím zařízením fy EVVA je tomu konec. Aktuální studie fy EVVA a Výzkumného institutu INTEGRAL to jasně dokládá: Většina dotázaných by učinila opatření pro lepší ochranu proti vloupání, teprve poté co byli sami nebo jejich známi dotčeni vloupáním. To znamená, v mnoha případech se musí teprve něco stát, aby se začalo jednat a ochrana proti vloupání se zlepšila. Nečekejte až budete poučeni z případného poškození – celosvětově osvědčené výrobky fy EVVA přinesou do Vašich čtyř stěn bezpečí!

Co skutečně před zloději ochrání?

I nejjednodušší opatření mohou pomoci, např. vždycky zamykejte dveře, nenechávejte okna stále sklopená nebo otevřená, nebo často podceňovaná sousedská péče. Skutečnou ochranu proti profesionálním zlodějům poskytuje ale jenom prvotřídní řešení zabezpečení. Kvalitní řešení se vyplatí - často přiměje zloděje k odchodu i pouhá značka EVVA.
Mechanický uzamykací systém
Robustnost kvalitního mechanického uzamykacího systému nelze ničím nahradit. EVVA Vám nabízí klíče, jež odpovídají vysokým požadavkům na bezpečnost a které Vás ochrání před nelegálními metodami otevírání jako je vylomení, odvrtání nebo vytržení válce.
Elektronický uzamykací systém
Rovněž v soukromé sféře jsou elektronické zabezpečovací systémy stále oblíbenější. Výrobky fy EVVA jsou snadno ovladatelné a nanejvýše pohodlné: U zámku e-primo fy EVVA např. pouze přidržíte identifikační médium u cylindru (např. karta nebo přívěsek na klíče) - a pak můžete Vaše dveře otevřír a zajistit. Bez PC, softwaru, bez kabeláže.