Partnerský program Elektronika EVVA

Staňte se členem partnerského programu

Partnerský program Elektronika EVVA poskytuje prodejcům mnoho výhod v oblasti prodeje elektronických uzamykacích systémů EVVA. Know-how společnosti EVVA je vám k dispozici.

V rámci partnerského programu Elektronika EVVA můžete získat a dále prodávat následující produkty:

  • Xesar – mnohostranné bezpečnostní řešení
  • AirKey – klíčem je mobilní telefon

Optimální způsob zařazení do partnerského programu pro každého prodejního partnera

Prodejce EVVA-Reseller

Partnerská kategorie Prodejce EVVA vám poskytuje optimální příležitost k důkladnému obeznámení se s oběma uvedenými produktovými inovacemi. Navíc poznáte řadu výhod, které vám partnerství se společností EVVA nabízí.

Výhody:Již od první objednávky vám bude poskytován atraktivní maloobchodní prodejní rabat.

Partner EVVA-Partner

Jste-li zařazeni v této partnerské kategorii, můžete svým zákazníkům nabízet také fundované poradenství, vlastní podporu při přípravě projektů a samostatně prováděnou montáž – tedy jednoduše více služeb!

Výhody:Zveřejnění na webových stránkách společnosti EVVA, exkluzivní prodejní akce, pozvánky na partnerská setkání, vlastní speciální maloobchodní prodejní rabat, slevy poskytované při realizaci projektů a mnohé další.

Certifikovaný partner EVVA-Certified-Partner

Jestliže jako kvalifikovaný Partner EVVA prokážete svoji odbornou způsobilost a znalosti, bude vám společností EVVA nabídnuta možnost stát se certifikovaným partnerem EVVA. Jste-li zařazeni v této partnerské kategorii, můžete svým zákazníkům poskytovat ještě rozsáhlejší služby a řešit složité úlohy. Svým zákazníkům můžete nabízet také služby v oblastech údržby systémů a odstraňování poruch.

Výhody:
Zvláštní zvýraznění v seznamu obchodních partnerů na webových stránkách společnosti EVVA, exkluzivní nabídky, vlastní maximální maloobchodní prodejní rabat, slevy poskytované při realizaci projektů a mnohé další.