Aktualizace přináší radost: Xesar 2.2

Press, Novinky, 28. March 2017

Systém Xesar je další inovací v nabídce společnosti EVVA. Tento elektronický uzamykací systém, který byl vyvinut a vyrábí se v Rakousku, poskytuje podnikům velkou škálu produktů a možností použití. S verzí Xesar 2.2 společnost EVVA rozšířila možnosti o mnoho chytrých funkcí.

„Aktualizace systému Xesar 2.2 je dalším důležitým krokem k snadnějšímu ovládání v krátké historii systému,“ nadšeně vypráví Helmut Steiner, produktový manažer zodpovědný za systém Xesar ve společnosti EVVA. Protože s novou aktualizací, která bude dostupná všem partnerům s elektronickým systémem EVVA od začátku prosince 2016, přichází další zajímavé funkce.

Chytré funkce a novinky u systému Xesar

Systém Xesar již jako odpověď na požadovanou flexibilitu a individualitu nabízí široký sortiment s nadčasovým designem. Pro každé uspořádání dveří existuje vhodné řešení a připojením k virtuální síti Xesar mají uživatelé neustále aktuální a velmi bezpečný systém. „Díky zpětné odezvě dveří pouhým kliknutím zjistíte, které dveře ještě nejsou zabezpečené a které je nutné aktualizovat.“

Aktualizace přináší radost

Nejnovější aktualizace systému Xesar poskytuje zlepšenou přehlednost, snadnější ovládání pro uživatele a údržbu a maximální bezpečnost systému pro veškerá využití. „Aktualizace přináší neuvěřitelné zjednodušení manipulace jak pro správce, tak pro koncové uživatele. Nyní v rámci jedné instalace můžeme spravovat více systémů a vytvářet různé časové profily na osobu. Kromě toho je teď možné na jeden systém používat více tabletů,“ dodává Steiner.

Systém Xesar poskytuje vyšší míru transparentnosti, komfortu i bezpečnosti

U společnosti EVVA je možné zakoupit také virtuální síť. „Systém Xesar s virtuální sítí je na trhu se systémy pro elektronickou kontrolu přístupu naprosto jedinečný. Při použití této nejaktuálnější verze je nyní možné sledovat pouhým kliknutím, které dveře jsou ještě nezabezpečené a vyžadují aktualizaci, a která zablokovaná identifikační média jsou ještě v oběhu,“ vysvětluje Steiner. K virtuální síti se lze bez omezení připojit prostřednictvím doplňkové karty Softwareplus.

Xesar. Jednoduše všestranný

Systém Xesar byl vyvinut a je vyráběn v Rakousku a poskytuje podnikům rozmanité produkty a možnosti jejich použití v nadčasovém designu. Virtuální síť, která dokáže během vteřiny na ovládacím panelu zobrazit aktuální stav zabezpečení, systému Xesar usnadňuje rychlé zabezpečení.

„Zabezpečení ještě nikdy nebylo tak transparentní a rychlé, jak umožňuje virtuální síť a systém Xesar 2.2. Díky automatickému vyhodnocování v reálném čase a rozmanitým novým funkcím máte k dispozici nejaktuálnější údaje o stavu zabezpečení ve vaší budově,“ popisuje s nadšením Steiner.

na přehled